SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

AKILLI SÜRÜŞÜN ÖNCÜSÜNDEN EYLÜL AVANTAJLARI!

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Sizi Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için avantajlı fiyatlarımız ve kredi kampanyalarımızla, Eylül ayına hazırız! Nissan Yetkili Satıcıları’nda beklemeden kavuşabileceğiniz Micra, Qashqai, X-Trail, Yeni Juke ve Navara modellerimiz için hazırladığımız Eylül ayı satış ve kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN JUKE

Şimdi sen de bir Juke sahibi ol!

Yeni Nissan Juke 19” alaşımlı jantlarım, LED ön farlarım, BOSE® Premium ses sistemim, alcantara deri koltuklarım, Apple Car Play ve Android Auto özellikli 8” dokunmatik ekranım, değişken sürüş modlarım, Nissan Intelligent Mobility özelliklerim, arttırılmış 422 litre bagaj hacmimle şimdi sen de benimle ileri gitmeye hazır mısın?

100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99* ya da özel indirimli fiyatlarıyla şimdi yeni Juke sahibi olmanın tam zamanı. İleriye gitmeye hazır mısın?

*Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. Kredi kampanyası 2020 Model yılı Platinum, Platinum Perso ve Platinum Premium modellerinde geçerlidir. Özel indirimli fiyatlar ile kredi kampanyası birlikte kullanılamamaktadır. Kredi kampanyası 2021 Model yıllarında mevcut değildir ve özel indirimli fiyatlarla birlikte kullanılamamaktadır.

.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0** faiz, avantajı ile şimdi Qashqai’li olmanın tam zamanı!

Size en uygun Qashqai’ye ulaşmak ve Qashqai’ler için size özel koşulları öğrenmek adına Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 2021 model yılı 1.3 DIG-T Skypack Plus DCT özel indirimli fiyatı ile birlikte kredi kampanyası geçerlidir.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN MICRA

Nissan Micra, sen Micra’lı ol diye Eylül ayı boyunca 50.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* avantajı ile seni bekliyor. Nissan Micra Özel avantajlı fiyatları ve avantajlı kredi kampanyası ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

BOSE® premium ses sistemi, standart 6 adet hava yastığı, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı şerit takip asistanı, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı, otomatik kararan iç dikiz aynası ile tam bir şehirli! Etkileyici tasarımıyla hayatınıza heyecan katan Nissan Micra şehir tutkunlarının vazgeçilmezi. Micra ile daha sen!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN X-TRAIL

Premium dizayn ve güvenli sürüşün birinci sınıf konfor ile buluştuğu Nissan X-Trail, Eylül ayına hazır! 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0 * faiz avantajı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda. Geniş iç hacmi ve üstün konforuyla ailen ve sevdiğin her şey için yeterince yer var. Nissan X-Trail ile heyecanın ayrıcalığın!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 2020 ve 2021 Model yılı X-Trail Platinum paketlerinde kredi kampanyası geçerlidir.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN NAVARA

SUV konforunu, Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle bir arada sunan Nissan Navara’nın, akıllı çevre görüş sistemiyle kolayca park ederken, güçlü ve ekonomik motoruyla yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşayın. 18” alaşım jantlar, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı 4×4 özelliği, LED ön farlar, deri koltuklara sahip Nissan Navara Eylül ayına özel avantajlı fiyatları ve 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* kredi kampanyasıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda seni bekliyor. Navara ile güce sahip ol, öne geç!

*Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 1 Eylül 2021 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Yetkili Satıcıları’mız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.