NISSAN OKAR ADANA

İKİNCİ EL HİZMETLERİ

NISSAN OKAR İKİNCİ EL HİZMETLERİ

Gelişmekte olan ikinci el pazarına yeni bir anlayış getirmek ve müşterilere beklentilerinin de üzerinde imkanlarla ikinci el araç satın alabilmelerini sağlamak amacıyla Adana’da 2008 yılında İKİNCİELOTOMOBİLİM markası hayata geçirilmiştir.

2009 yılı Şubat ayında ikincielotomobilim büyüme faaliyetlerini sürdürerek İstanbul Beykoz – Kavacık ta 4000 m2 lik bir alan üzerinde yeni şubesini hizmete sokmuştur. Beykoz da faaliyetlerini sürdüren ikincielotomobilim ile her marka, model garantili araç alış/satışı, sigorta, anlaşmalı finansman kuruluşları ile hızlı kredi, ekspertiz, otokuaför gibi uygulamaların yanı sıra AB ve ABD standartlarına paralel olarak satış hizmetleri sunulmaktadır.

“ikincielotomobilim”in 3. şubesi Avrupa yakasındaki talebe karşılık vermek üzere aynı hizmet kalitesiyle 2013 Nisan ayında Beylikdüzü’nde faaliyete geçmiştir. Ortalama 150 araç kapasiteli stok alanı , araç çeşitliliği ve profesyonel satış ekibiyle siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaya devam etmektedir.

İkinci el araçlarımıza ulaşmak için lütfen tıklayın.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER