NISSAN OKAR ADANA

DİĞER HİZMETLER

NISSAN OKAR DİĞER HİZMETLER

Bakım Onarım Süreci

Alanında eğitimli uzman ekibimiz ile aracınızdaki her türlü arıza en kısa sürede giderilerek aracınız size teslim edilir. Bilgisayar destekli ekipmanlar sayesinde en doğru şekilde onarımı yapılan araçlar sizi yarı yolda bırakmaz.

Aracınızı bakım – onarım işlemleri için Otodoktor’a getirdiğiniz zaman aklınızda fiyat ile ilgili soru işaretleri de olmaz. Güler yüzlü personelimiz eşliğinde iş emri açılışınız, aracınız ile ilgili şikayetlerinize göre hazırlanır. İlgili kontroller yapıldıktan sonra, problemin kaynağı ve ücretlendirmesini içeren bir rapor hazırlanır. Kabul etmeniz halinde aracınızın işlemlerinin ne kadar süreceği ile ilgili bilgi verilir, dilerseniz misafir salonumuzda aracınızı bekler, aracınızın onarım sürecini izlersiniz, dilerseniz adresinizi bırakıp bittiğinde aracınızın evinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Ücreti fazla bulmanız durumunda aracınızda hiçbir değişiklik yapılmadan ve hiçbir ödeme yapmadan tekrar teslim alabilirsiniz.

Motor kısmının tüm aksamlarının kontrol edilmesi.
Ön düzen ayarının kontrol edilmesi.
Aracın lifte alınıp alt takımının komple kontrolü.
Değişmesi gerekli olan tüm parçaların tespit edilmesi.
En son bakımın ne zaman yapıldığının kontrolü.
Aracın lastiklerinin kontrolü.
Değişmesi gereken parçaların ve boyanması gereken kısımların ücretine dair proformanın oluşturulması.
Boyalı,çizik,göçük veya değişmiş kaporta parçalarının tespiti.
Test sürüşü yapılması

Kaporta Boya

Kazalar günlük hayatın bir parçasıdır. Hiç kimse istemese de kazalar, her an her yerde karşımıza çıkabiliyor. Aracınızda oluşan hasarlar, bölgenin en büyük otomotiv yatırımı Otodoktor’da çok kısa sürede onarılır ve ilk günkü gibi tarafınıza teslim edilir. Anlaşmalı 19 Sigorta şirketi ile ilgili tüm evrak işlemleri tarafımızdan takip edilir ve siz değerli zamanınızı bu işler için harcamazsınız.

Son teknoloji ürünü cihazlarımız sayesinde aracınız, dayanıklılığından bir şey kaybetmez, sevdiklerinizle güven içerisinde yolculuk yapmaya devam edebilirsiniz. Kalitesine güvenerek aldığınız markanın size hissettirdiği güveni kesintisiz yaşamaya devam edebilirsiniz.

Otodoktor, 7 Gün 24 Saat sağladığı çekici hizmetleri sayesinde sizi yolda bırakmaz. Nerede olursanız olun tek telefon ile hizmetlerimizden sorunsuz şekilde faydalanabilirsiniz.

Oto Kuaför

Aracınızda, zaman içerisinde oluşan boya deformasyonu ve matlaşma problemlerini ortadan kaldırarak aracınıza uzun süre keyif alarak binmeniz için Oto Kuaför bünyesinde detaylı temizlik, boya koruma, motor koruma gibi profesyonel kuaför hizmeti sunuyoruz.

Satışa sunduğumuz tüm araçlar detaylı iç dış temizlik ve oto kuaför hizmetinden geçer. Bu hizmet profesyonel ekip tarafından araca uygun temizlik ve bakım ürünleri uygulanarak gerçekleştirilir.

Oto Kuaförde Aracınıza Uygulananlar

– Boyanın parlaması ve derinlik kazanması için cila uygulanması
– Boyanın kalıcılığını sağlamak için koruyucu cila uygulanması
– Jantların temizlenmesi ve parlatılması
– Çamurluğun iç kısmının temizlenmesi
– Lastiklerin parlatılması
– Siyah trim parçalarının ve fitillerin bakımı
– Camların temizlenmesi ve parlatılması
– Bagajın temizlenmesi
– Detaylı İç temizlik
– Halıların ve paspasların temizlenmesi
– Vinil yüzeylerin temizlenip,korunmasının sağlanması
– Bütün deri yüzeylerinin temizlenmesi ve bakımı
– Camların temizlenmesi
– Hava kanallarının ve gösterge panellerinin temizlenmesi
– Bagajın temizlenmesi
– Araç içindeki istenmeyen kokuların yok edilmesi
– Aracın bakteri ve mikroplara karşı dezenfekte edilmesi

Ekspertiz Hizmetleri

Aracınızın yaşı yükselmeye başladığında, keyifli sürüşün devamı için aracınızdaki bir takım eksiklikleri gidermeniz gerekebilir. Aracınızn markası, modeli ve yaşı ne olursa olsun, tecrübelerimiz sonucu ortaya çıkan 101 nokta ekspertizi ile aracınızın en küçük noktasının dahi ne durumda olduğu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekspertiz sonucu hazırlanan ekspertiz formunda aklınıza takılan tüm noktaların ne anlama geldiğini anında öğrenebilirsiniz. “Cam sileceği lastikleri”nin eski olmasından, “Motor soğutma sistemi” nin ne durumda olduğuna kadar, aracınız hakkında tüm detayları çok kısa zamanda öğrenebilirsiniz.

Yıllardır biriken tecrübelerimiz sonucu aracınızda güvenli ve keyifli sürüşün devamını sağlayacak olan 101 nokta kontrollerini uyguluyoruz.

DANIŞMANLARIMIZ

 

 

 

Diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER